KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17551005

nr 1755 1005

Lambert Werner

(1900-1983), Sverige

Komposition. Signerad, daterad -54. "Rö No1" Blandteknik, bildmått: 68x102 cm, yttermått inklusive ram: 87x120 cm

Kondition: skadad duk

Lambert Werner, svensk målare och skulptör född i Stockholm år 1900, död 1983.

Utrop:

4.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 20:43:05)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 20:49:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 26 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lambert Werner

Läs mer om Lambert Werner